Виховання

Сімейне виховання. Художній майстер-клас

В рамках шкільного проекту «Все починається з родини» в 6-В класі був проведений майстер-клас з мамою Фрич Софії - Ольгою Валентиновною. Діти дізналися багато цікавого про професію художника-дизайнера. Підсумком зустрічі стала загальна творча робота учнів класу: на величезному полотні діти створили барвисту картину.

Детальніше: Сімейне виховання. Художній майстер-клас

Сімейне виховання. Здоровий спосіб життя

В рамках проекту « Все починається з родини» 16 листопада в 3-А класі пройшов цікавий захід. Мама Влада Островщука Ольшевська Наталія, журналіст газети «Здоров'я і довголіття», провела з дітьми дискусію «Здоровий спосіб життя». Діти обговорили основні нюанси теми і зробили для себе висновки.

Детальніше: Сімейне виховання. Здоровий спосіб життя

Родинне виховання. Лекція про права дитини

В рамках проекту 'Все починається з родини' в нашій гімназії відбувся загальногімназійний захід: лекція про права дитини та про відповідальність неповнолітніх за вчинені правопорушення. Прочитав лекцію для гімназистів і ознайомив з Конвенцією ООН про права дитини юрист - Перемежко Олександр Андрійович, тато учениці 6-В класу Перемежко Лариси. Гімназисти мали змогу задати питання по темі і отримати вичерпну відповідь. Лекція була дуже цікавою та повчальною. Дякуємо батькам наших учнів, які знаходять вільний час у своєму щільному робочому графіку, щоб навчити корисному та необхідному у повсякденному житті, не тільки свою дитину, а й інших дітей.

Детальніше: Родинне виховання. Лекція про права дитини

Святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

veteranu

В концерті прийняли участь більше 60 гімназистів. Свято запам’яталось як подія емоційного піднесення та єднання поколінь. Діти не тільки підготували концерт, але й принесли нагороди, фотографії та реліквії, що зберігаються в родинах, тих, хто одержав Перемогу.

Екологічна акція «Зробимо наше місто кращим!»

sdelai gorod luchshe

В акції прийняли участь батьки, вчителі та учні початкових класів гімназії. Місце проведення акції – територія парку на вулиці Академіка Туполєва.