Робота спецкурсів

Клуб бойового самбо

sambo

Клуб бойового самбо запрошує всіх бажаючих на тренування з бойового самбо та особистої самообороні. Тренер - Єгор Іванов.

Самбо (абревіатура, утворена від словосполучення «самозахист без зброї») - вид спортивного єдиноборства, комплексна система самооборони, утворена в результаті синтезу багатьох видів єдиноборств і боротьби дзюдо. Сучасне бойове самбо об'єднує ударну і бросковую техніку.

Підростаюче покоління виховують у дусі здорового способу життя. Єдиноборства для дітей виступають досить цікавим стимулом до фізичного та духовного зростання. Навчаться можуть і дорослі незалежно від віку.

Школа акторської майстерності «МАСКА»

maska

Школа акторської майстерності «МАСКА» заснована у вересні 2010 року актрисою театру і кіно, театральним педагогом, випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.і.карпенка-Карого ОКСАНОЮ КОЛЯДЕНКО.

Заняття в школі спрямовані на гармонійний творчий розвиток особистості. Ази акторського ремесла і особистісно-орієнтований підхід навчать дитину бути різною, легко змінювати стан як на сцені, так і в житті, грати з ситуаціями, імпровізувати, стати вільніше і коммуникабельніше у спілкуванні.

Разом з учнями школи ми створюємо простір творчості, в якому легко і цікаво всім, де гра стає способом життя! Наш девіз:

Грати як жити! Жити як грати!

Навчання в нашій школі - це в першу чергу процес самопізнання. Він включає в себе розвиток уяви, уваги, артистизму, креативності, спостережливості, виховання естетичного сприйняття, вміння імпровізувати, створювати сюжети і образи «з нічого», передбачає освоєння сценічного простору, придбання досвіду публічних сценічних виступів, для участі в заходах, творчих акціях і спектаклях Школи.

В основі методики - визнані у всьому світі театральні педагогічні системи К.С.Станиславского, М.Чехова, а також творчий і духовний досвід сучасників - педагогів з акторської майстерності, сценічної мови і риторики, вокалу та ін.

В процесі навчання азам акторської майстерності багато уваги приділяється сценічній мові, орфоепії (правильній, літературній вимові), дикції, диханню, постанові голосу, роботи з текстами. Адже глибокий сильний впевнений голос, здорові голосові зв'язки, чітко і красиво сформульовані думки, які Ви висловлюєте - це важливий показник гармонійного розвитку людини. Такі навички просто необхідні в багатьох сферах діяльності і в життєвих ситуаціях.