Цікаві статті

Справжня дружба – одна з передумов щастя

Знайомство з дружбою (як і багато з чим іншим у житті) починається в сімейному колі. Уже з раннього віку діти мають потребу в дружньому спілкуванні. І добре, якщо така потреба дитини задовольняється в родині. Батьки знають. Що в дітей молодшого шкільного віку ще недостатньо досвіду. Щоб робити правильний вибір. На їхнє мислення, почуття і поведінку впливає спілкування з іншими людьми. І в цей період у вас як у батьків є чудова можливість допомогти дітям мудро обирати друзів. А дітям необхідно відчувати турботу, схвалення, безпеку. Їм важливо знати, що від них потрібно, важливо почуватися захищеним повноправним членом родини. Якщо діти не знайдуть у родині те, чого потребують, вони шукатимуть цього у спілкуванні з друзями.

Як же допомогти дітям знайти друзів? Насамперед зверніть увагу на свій спосіб життя і на коло своїх друзів. Чи завжди шляхетні вчинки у вас і ваших друзів, чи високоморальне ваше і їхнє життя? Ви духовні люди чи матеріалістично налаштовані? Вчинки промовляють самі за себе. Тому, безумовно, на ваших дітях позначається настрій і поведінка, властиві вам, вашим друзям і їхнім дітям. Знайомте своїх дітей з тим, хто буде для них хорошим прикладом і допоможе їм ставити перед собою високу мету, щоб стати щасливим і успішним у житті.