Робота психологічної служби

Психолог - Михальчук Олена Петрівна

psixolog

Години прийому психолога

 Понеділок            Вівторок         Середа

 8.30 -17.00          9.00-18.00      8.30-17.00

 

Приблизно всі хочуть бути гордими за свою дитину. Успіхом у цьому може стати внутрішня гармонія кожного з батьків і мир між ними. Якщо ви хочете навчити чомусь дитину, навчіться спочатку самі. Якщо ви, наприклад, не вмієте керувати власними емоціями, то вам буде важко навчити цьому дитину. Не завжди дитина може сама зрозуміти і правильно здогадатися про те, який у вас настрій, самопочуття, про те, що ви хочете побути на самоті. Говоріть йому чи їй про це. Коли ви ділитеся своїми почуттями і проблемами, дитина швидше навчиться ділитися своїми почуттями і проблемами з вами.

Пригадайте, якою ви були дитиною і як вас виховували ваші батьки. Чи з любов’ю та повагою ви відносились тоді і зараз до них. Якщо ви задоволені тим, як вас виховували ваші батьки, як ви ставились один до одного, ви можете за приклад взяти ці стосунки, плануючи життя у власні родині. Ви будете робити так, як ваші батьки, але при цьому у вас залишається можливість багато проблем вирішувати за власним розумінням. Якщо вам не подобалось, як виховували вас батьки, то зробіть все, щоб такого у вашій сім’ не повторилось. Ви вже будете знати, що не треба робити.

Але треба обдумати, що саме ви будете робити по-іншому. Тут у вас немає прикладів і ви повинні самі вирішувати. Але головне – це знати, що найважливіше в житті – інтереси дитини, любов і турбота.