Новини

Графік додаткових занять

під час осінніх канікул
Безеымянный.png
Безееымянный.png
 
Осінні канікули 2020р.
üЗапрошуємо провести осінні канікули з нами!
изображение_viber_2020-10-20_14-53-08.jpg
Є нагода підтягнутися, підготуватися до ДПА та ЗНО (графік у куратора)
Для 1-4 кл. – заняття, розваги, харчування (9.00-17.00)
 Ваша гімназія «Премєр» 
Структура і канікули навчального року
изображение_viber_2020-10-20_14-38-20.jpg
 
04.09.2020
Перший навчальний тиждень і перші спроби навчатись і працювати в нових умовах, в умовах адаптивного карантину. А нововведень чимало: t-скринінг, дезинфекція, кварцування, провітрювання, і т п ... - бо ж безпека понад усе- максимум зусиль, щоб і діти, і працівники були здорові.
Школа наповнилась таким довгоочікуваним дитячим гомоном, щасливими і радісними оченятами, що скучили за спілкуванням з однокласниками та живими уроками. А уроки стали ще більш цікавими та корисними: на подвір’ї, на свіжому теплому осінньо-золотавому повітрі наука наум заходила набагато краще
Вітаємо всю гімназійну родину з початком нового 2020/2021 навчального року! Цінуємо і віримо в кожного з вас!
Створили безпечні умови та з нетерпінням чекаємо зустрічі з нашими любими гімназистами та працівниками гімназії! Розуміємо хвилювання батьків та прикладаємо максимум зусиль задля безпеки дітей та дорослих! Запаслися потужним та сучасним інструментарієм для проведення сучасних уроків!
Нехай нам всім щастить і все вдається!!!
З любов’ю, ваша гімназія «Прем’єр»!
118700823_1046536415820549_1081040036723533136_n.jpg

Новини

"Міні Міс гімназії "Прем'єр"

7 березня у гімназії "Прем'єр" пройшов конкурс "Міні Міс" серед дівчаток 4А та 4Б класів. Юні принцеси змагалися за звання "Міні Міс гімназії "Прем'єр" у різних конкурсах.

  

У конкурсі "Візитка", кожна учасниця представляла себе, а в конкурсі "Мій талант" вражала своїми уміннями. Серед талантів юних принцес були танцювальні, художні і, навіть, такі незвичні як рибальство та збирання дорогоцінного каміння та мінералів.

Серед конкурсів був також найсмачніший - "Кулінарний конкурс", який вразив журі різноманітністю та оригінальністю страв.

  

У танцювальному конкурсі та дефіле юні леді вражали всіх присутніх вишуканими сукнями та захопливими танцями.

  

Кожен конкурс оцінювався суддями за 10-бальною шкалою.

 

Конкурсанток та всіх присутніх вітали хлопці 4А та 4Б музичними виступами.

  

І, нарешті, оголошення переможців! Всі дівчатка отримали почесні звання та подарунки, а головну корону і звання"Міні Міс гімназії "Прем'єр" виборола Костенко Каміла, учениця 4Б класу.

  

Вітаємо переможницю та всіх дівчаток, адже кожна з них несе в собі милість, ніжність та красу і вже є переможницею!

  

Вітання до 8 березня!

Вже незабаром настане жіноче свято, свято весни та краси! Вже зараз учні нашої гімназії вітають своїх найрідніших матусь та бабусь святковими виставами!

28 лютого учні 2 класу привітали всіх гостей неперевершеною виставою "Дюймовочка"

 

 

2 березня учні 3А запросили своїх рідних матусь на святкову виставу-мюзикл "Мама" за мотивами казки "Вовк і семеро козенят"! Хитромудрий план Вовка та його родичі вкрасти козеняток заради викупу, не був здійсненний! Лісові звірі допомогли Мамі-козі, та хитрий вовк потрапив у капкан!

    

 

    

 

В кінці вистави матусі отримали подарунки, зроблені руками дітей. Море емоцій, сліз радості та кольорових кульок аповнили актову залу!

  

День Соборності

У переддень Дня Соборності України в гімназії "Прем'єр" відбувся загальношкільний флешмоб "У День злуки візьмемося за руки". Учні, від найменшого до найстаршого, разом з учителями зєднали руи у єдиний ланцюжок, що символізує єдність, братерство, прагнення до миру у країні та непохитну віру у незалежну соборну Україну.