Новини

 

Ескурсія

17 жовтня учні 3 класу гімназії «Прем`єр» (вчитель О.І.Горобець) відвідали Міжріченський ландшафтний парк. Лісник Сагайдак Андрій Васильович зробив екскурсію незабутньою. Він розповів дітям про побут нашого народу у минулому, познайомив з правилами поведінки в лісі, його таємницями, рослинами та тваринами нашої місцевості. Після прогулянки лісом дітей очикував смачний обід. 
Тож, приємне з корисним цього разу знов поруч! 

;)

16.10.2018
Науковий вівторок в гімназії «Прем`єр».


Учні 1-6 класів стали учасниками шоу юних дослідників. Цікаві пізнавальні спецефекти розширили знання школярів та додали позитивних емоцій на весь день.

 

13.10.2018 відвідали планетарій

В рубриці «Приємне з корисним» учні 2-а та 2-б класів гімназії «Прем`єр» (куратори Л.С.Сінгх та О.У.Бялік) відвідали планетарій. Надзвичайна шоу-програма про та. В рамках уроку природознавства завдяки екскурсії наші школярики навчилися розрізняти сузір’я. А подорож маленької крапельки  допомогла юним гімназистам зрозуміти як відбувається кругообіг води в природі. Задоволені та обізнані поверталися до школи.

 

08.10.2018 урок просто неба в 3 класі
У рубриці «Цікаво, корисно, інтерактивно» урок просто неба в 3 класі гімназії «Прем`єр» (вчитель О.І.Горобець) з природознавства. Тема «Рух повітря».

 

«Змістовне дозвілля»

У рубриці «Змістовне дозвілля» представляємо 1-б клас гімназії «Прем`єр» та їх куратора і першу вчительку Ю.Б.Коржик.
Батьківські уроки, то завжди цікавинки, а цього разу для наших малюків матуся провела майстер-клас з виготовлення смаколиків. Задоволенню малечі не було меж: і тісто качали, і фігурки виробляли, а потім всі дружно печиво смакували. 
Тож, прийшли до дому наші юні гімназисти не лише з інтелектуальними знаннями, а й з кулінарними. Радійте, матусі, тепер у вас професійні помічники 

 

:)

Креативні уроки від вчителів англійської мови гімназії «Прем`єр»: батли; вікторини; уроки просто неба. 

 

26.09.2018 
Учні 5,6,9 класів відвідали аеродром «Антонов», український міжнародний вантажний аеропорт, який розташований неподалік від селища Гостомель. Аеропорт використовується авіакомпанією «Авіалінії Антонова» та як база льотних випробувань АНТК ім. Антонова. Діти дізналися й про те, що аеродром має свою зону випробувальних польотів, придатну для виконання випробувальних, здавальних і навчально-тренувальних польотів. Цікавим для учнів був той факт, що саме в Україні на аеродромі «Антонов» базуються найбільші у світі транспортні літаки Ан-225 і Ан-124-100.

 

01.10.2018
До Всеукраїнського дня бібліотек учнівський прес-центр гімназії «Прем`єр» (керівник Ю.В.Волковська) провів для учнів початкової школи бібліотечні перегони. Наші школярі показали гарну обізнаність літературними творами та казками, отримали заряд позитиву та інтелектуальний смаколик на початку тижня.

 

28.09.2018
Виступ лекторської групи учнівського прес-центру гімназії «Прем’єр» до 100-річчя з Дня народження В.Сухомлинського.
Керівник групи: вчитель Ю.В.Волковська

 

26.09.2018 
Європейський день мов в гімназії Прем`єр відзначили цікавими інтерактивними уроками, вікторинами, квестами. Українська, Англійська, Іспанська, Німецька - сьогодні лунали з кожного куточку школи.
Учні разом з вчителями іноземних мов: Г.М.Куля, Е.Г.Меленівською, Н.Фасолько, Ю.М.Павловською, І.М.Лазаренко занурили учнів в дивовижний світ мов, що відкриває багато можливостей . Наші учні показали гарний рівень володіння іноземними мовами, тим самим активно підтримали двомовність кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

 

 

 

 

«Увага! Діти на дорозі!»

Гімназія «Прем`єр» долучилась до всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!», який проходив з 20.08 по 20.09.2018. Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Цікаві вікторини, конкурси малюнків, практичні заняття для малюків «Мій безпечний шлях до школи», стіннівки, казка для молодших школярів від прес-центру старшокласників, - все це допомогло нашим учням повторити правила дорожнього руху, стати більш обізнаними, а отже зберегти своє здоров`я і життя, стати сильнішими. 

 

День миру в гімназії «Прем'єр»

21.09.2018 Мир - це найбільша цінність та мрія. У міжнародний День миру в гімназії «Прем`єр» пройшли тематичні уроки та заходи. Учні 1-Б класу разом зі своїм куратором Ю.Б.Коржик та 5 класу (куратор Н.С.Амелічева)були найактивнішими. Навіть чайну церемонію провели - як символ мирного та дружнього спілкування та комунікації. Мирного неба всім нам, миру в родинах, в усіх сферах діяльності!!

Наша нова рубрика «Цікавинки навчального процесу гімназії «Прем`єр»:
18.09.2018 
урок англійської мови в 4 класі. Перші проекти наших юних випускників початкової школи, з English. 
Закріплюємо використання зворотів "there is/ there are" в описах предметів і приміщень:"My Room".
Вчитель Галина Миколаївна Куля.

 

П’ятниця з історично-душевним смаком:


14 вересня учні 2-А класу разом з вчителем Лесею Сінгх та батьками поповнили свій історично-культурний кошик і відвідали Софіївський собор та архітектурні родзинки Київа. 
Під час екскурсії діти дізналися багато цікавого з історії будівництва собору та князя Володимира Великого. Долучились до історичного квесту та показали свою обізнаність і кмітливість. Відповіді на запитання наші юні школярики відшукали, виконуючи завдання на території собору.
Заряд позитиву, інтелектуальні та культурно-естетичні смаколики були доречним закінченням шкільного навчального тижня.

 

Олімпійські уроки в гімназії «Прем`єр».


Сьогодні наші молодші школярі разом зі своїми вчителями Т. Саєнко та Ю. Коржик провели спортивну естафету. Перемогла дружба! 
На передодні Дня фізкультури та спорту Богдан Олександрович разом з 1-в та 4 класом вдосконалювали свої вміння грати в футбол, квач з мячем та опановували розвиваючи вправи. 
Щасливі радісні діти - щаслива нація. 
Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного. (Василь Олександрович Сухомдинський)

 

Всеукраїнський урок мрій.
04.09.2018 учні 4 та 6 класів гімназії разом зі своїми вчителями В.Наталенко та Ю. Лук‘яненко долучились до всеукраїнської акції «Урок мрій». 
Коли ти мрієш разом з іншими, ти створюш реальність. Наші гімназисти сьогодні створювали свою яскраву щасливу реальність. 6 клас свої мрії посадили (в прямому сенсі) під деревце, щоб зростали разом з чудовим кипарисом. 4-класники створили свою унікальну країну мрій, де панує любов і добро.
Незалежно від того, про що Ви мрієте — починайте над цим працювати! І тоді у Вашому житті почнуть відбуватися справжнісінькі дива!

 

 

 

Свято першого дзвоника

Ось і настав перший вересневий ранок, який зібрав усю шкільну родину гімназії "Прем'єр" у затишне сімейне коло. Коло, де батьки довіряють найдорожче досвідченим учителям... Коло, де вчителі довіряють мудрості батьків, прислухаться до них, та невтомно вкладають всю свою душу і серце... Коло, де діти живуть щасливо та вчаться натхненно, огорнені любов'ю гімназійної родини...
Цього року святковий ранок був тематичним і сповненим мрій! Вся гімназійна родина була запрошена у рейс на борту літака, що вирушав у щасливе майбутнє 2018-2019 навчального року на чолі з головною пілотесою, мужньою і впевненою директоркою гімназії - Тетяною Анатоліївною.
Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим цей день був для маленьких першачків, які долучилися до гімназійної родини. Цього року це три класи чудових, неймовірних малюків. Не менш важливим він був для одинадцятикласників, яким доведеться вчитися впевнено крокувати, готуючишь до обраної дороги свого професійного шляху.
Тож бажаємо нашій гімназійній родині впевнено летіти до мети, підкорювати тільки найвищі вершини знань, з гордістю долати зони турбулентності, сонячного і мирного неба та вдалого польоту у 2018-2019!

 

Переглянути фото

 

Увага! Увага!
Екіпаж Київської Академії Наук гімназії "Прем'єр" запрошує на борт урочистого запуску навчального 2018 - 2019 року. Стартуємо 3 вересня, початок відльоту о 9 годині, тривалість польоту 45 хв. Реєстрація на рейс о 8.45

Стартуємо у новий 2018-2019 н.р.


   30.08.2018 педагогічний колектив гімназії Прем`єр зібрався в дружньому освітянському колі на серпневій конференції. 
   Впровадження нових освітніх реформ в освітній процес; сучасний вектор подальшого розвитку гімназії; аналіз результатів роботи за 2017-2018 н.р. та плани на 2018-2019 н.р.; честування переможців конкурсів та поповнення шкільної родини новими професійними кадрами - ці та інші питання розглядались в освітянському колі нашої гімназії. 
   Сьогодні зміни відбуваються в світі нашої держави і в нашій гімназії. Щиро віримо, що все найкраще. Рухаємось вперед разом дружньою шкільною родиною учнів, педагогів та батьків!