"Міні Міс гімназії "Прем'єр"

7 березня у гімназії "Прем'єр" пройшов конкурс "Міні Міс" серед дівчаток 4А та 4Б класів. Юні принцеси змагалися за звання "Міні Міс гімназії "Прем'єр" у різних конкурсах.

У конкурсі "Візитка", кожна учасниця представляла себе, а в конкурсі "Мій талант" вражала своїми уміннями. Серед талантів юних принцес були танцювальні, художні і, навіть, такі незвичні як рибальство та збирання дорогоцінного каміння та мінералів.

Серед конкурсів був також найсмачніший - "Кулінарний конкурс", який вразив журі різноманітністю та оригінальністю страв.

У танцювальному конкурсі та дефіле юні леді вражали всіх присутніх вишуканими сукнями та захопливими танцями.

Кожен конкурс оцінювався суддями за 10-бальною шкалою.

Конкурсанток та всіх присутніх вітали хлопці 4А та 4Б музичними виступами.

І, нарешті, оголошення переможців! Всі дівчатка отримали почесні звання та подарунки, а головну корону і звання"Міні Міс гімназії "Прем'єр" виборола Костенко Каміла, учениця 4Б класу.

Вітаємо переможницю та всіх дівчаток, адже кожна з них несе в собі милість, ніжність та красу і вже є переможницею!

Вітання до 8 березня!

Вже незабаром настане жіноче свято, свято весни та краси! Вже зараз учні нашої гімназії вітають своїх найрідніших матусь та бабусь святковими виставами!

28 лютого учні 2 класу привітали всіх гостей неперевершеною виставою "Дюймовочка"

2 березня учні 3А запросили своїх рідних матусь на святкову виставу-мюзикл "Мама" за мотивами казки "Вовк і семеро козенят"! Хитромудрий план Вовка та його родичі вкрасти козеняток заради викупу, не був здійсненний! Лісові звірі допомогли Мамі-козі, та хитрий вовк потрапив у капкан!

В кінці вистави матусі отримали подарунки, зроблені руками дітей. Море емоцій, сліз радості та кольорових кульок аповнили актову залу!

День Соборності

У переддень Дня Соборності України в гімназії "Прем'єр" відбувся загальношкільний флешмоб "У День злуки візьмемося за руки". Учні, від найменшого до найстаршого, разом з учителями зєднали руи у єдиний ланцюжок, що символізує єдність, братерство, прагнення до миру у країні та непохитну віру у незалежну соборну Україну.

Отображается файл "AA.png"

Нью-Йоркська Академія кіномистецтв

Сьогодні 1 грудня відбулася зустріч з Ліззі Сак, заступником директора Нью-Йоркської Академії кіномистецтв та Оленою Яценко, директором освітньої та туристичної компанії "ОМ", "Об'єднані майбутнім".

Ліззі розповідала учням 10-11 класів про особливості навчання у Академії, про відомих акторів, режисерів та сценаристів, які є випускниками Академії. Діти підтримували жваву бесіду, ставили цікаві та змістовні питання, вільно спілкуючись з Ліззі англійською мовою. Більшість учнів заповнили анкети зі своїми контактами, за що отримали сертифкат на знижку для навчання. Дуже дякуємо за організовану пізнавальну зустріч!