Дитячий садок

Наш дитячий садок - це маленька країна дитинства, в якій Ваші діти перебувають цілий день. З дітьми працюють справжні фахівці своєї справи.

detsaddetsad1

Наші вихователі:

- Аксаковська Людмила Іванівна - вихователь з вищою категорією і 14-річним стажем роботи з дітьми. Є основним вихователем групи, яка йде до школи. Проводить заняття з малювання використовуючи нетрадиційні методи (малювання на вологому папері, малювання восковими олівцями, малювання сіллю і т.д.). На заняттях з художньої праці з дітьми не тільки ліплять, клеять, але й вчить шити, вчить користуватися голкою, виконує роботи з тіста, макаронів і т.д. На заняттях з ейдетики (розвиток пам'яті) діти вчать вірші в нетрадиційній формі, запам'ятовують різноманітні слова в надзвичайно цікавих формах.

- Англійській мові дітей навчає Меленівська Євгенія Геннадіївна, жодне заняття не відбувається без веселих ігор, пісень та віршів. Ідучи до школи діти вже мають гарний багаж знань з англійської мови.

Велика увага в садочку приділяється і фізичному розвитку дітей. Щодня з дітьми проводиться гімнастика на свіжому повітрі. Діти з великим задоволенням ходять до дитячого садочка, бо саме тут їм дають знання і щиро їх люблять.